نتایج جستجو برای عبارت :

ملافه ای سفید روی زندگی ام

پدر شوهرم خدا بیامرز  سرحال  و جوان ناگهانی فوت کردن(۶۰سالگی در سال ۹۳) خدا بیامرز خیلی کمک مادرشوهرم بود از دوختن ملافه بگیر تا اتو کاری و ظرف شستن و..........
از شما چه پنهون  دو هفته اس میخوام ملافه های شسته شده رو اتو کنم و بدوزم وقت نمیشه و یک کوچولو هم تنبلی!
تمام احساسمو در صدام ریختم و‌گفتم :
اینقدر کار دارم که وقت نمیشه ملافه ها رو بدوزم...خدا آقاجون رحمت کنه چقدر کمک مامانت بود‌.یادت میاد چقدر قشنگ ملافه می‌دوخت؟!
عیال:همین کارا رو کرد ک
...
...
...
هیچی دیگه! 
حرفی برای نوشتن نداشتم گفتم کمی با هم سکوت کنیم و گوش فرا دهیم به فرمایشات گوهربار و شخصی ذهن مان! :)
...
...
...
...
این سه نقطه ها ذهنیات سانسور شده ی من است. الحق سانسورچی خوبی هستم. 
مطمئنم وقتی اسم سانسور وسط می آید همه فکر ها می رود توی تختخواب و پایین تنه. ولی این طور ها هم نیست. ما آدم ها دوست داریم دیگران این فکر را در مورد حرف های قورت داده مان بکنند. ولی واقعیت چیز دیگری است. 
من با صداقت بهتون میگم که فکرهایم در همین لحظه مرب
قاعدتا ظهر بیدار شدم...
این روزا خیلی خوابم سنگین شده و کلی هم خواب میبینم....
سریع ورود کردم در اشپزخونه و غذا رو بار گذاشتم...
بعد رفتم تو کار ملافه ها و لباسا....تازه بعد این همه مدت فهمیدم چرا همیشه لباسشویی لباسا رو چرک شور پس میداد....خداوندا....
با اون دستگار پودر مزخرفش...
لباسای تمیزو چیدم و ملافه های خشک رو پهن کردم روی تخت و رو بالشی تمیز و پتوی تمیز و ....
خوابیدم در دل رخت خواب تمیز و نرمم....
خوابیدم و وقتی به زور چشمامو باز کردم ساعت از ۹ شب گذ
یه هفته پیش ملافه /ملحفه های رو شستم و دوختم 
چند روزه مامان با نخ و سوزن میاد بالا سرم میگه دوباره بدوز 
همه درزها باز شدن (شکافته شدن).سه چهار دور بدوز 
مثل خالت میمونی هر وقت ملافه /ملحفه می دوخت فرداش شکافته (درزها باز میشد )میشد 
+ شونصد تا بالش و ملحفه دوختم :// هعییییییی

با این که امروز حالم بهتر بود اما هیچ جوره دست و دلم به هیچ کاری نمی رفت! من به شدت به انرژی مثبت و منفی اعتقاد دارم و متاسفانه انرژی های منفی این چند روز بیماری توی اتاقم گیر کرده بودن و نا خودآگاه خودم اجازه نمی دادم که بیرون برن!
یه ساعت پیش یه نگاه به خودم و اتاقم انداختم و حالم بهم خورد!چقدر عوض شدم! یه بسم الله گفتم و بلند شدم! تمام دستمال کاغذی ها و کاغذ پاره های کف اتاقم رو جمع کردم ! ملافه مو انداختم تو سبد لباسشویی و پتو هام رو تا کردم گذا
گاهی باید ماشه را بکشی...
و بعد ملافه را...!
روی تمام احساسات و دلبستگی ها و اعتماد ها و تعهدات پوچ زندگی!
و به حرمت اشکهایت...
لبخندی ب خون جاری بزنی
و جریان آرام خشم را به جان دقایق بیندازی!
و سوگند ب آرامش... زمانی ک رها شوی از احساس ، هرچه نداشته ای را خواهی داشت...
و داشته هایت را طوفان فراموشی خواهد برد...
اقا این چیزا که میگن عشق نیست که ...
عشق ینی یه ملافه (ملحفه :) ) پهن کنی وسط پذیرایی
با یار روش بشینی و پشمک بخورید و بخندید و پشمک ها رو
به سر و صورت هم بمالید...
البته حتما ملافه رو پهن کنید قالی ها خراب نشن :دی
بعدش یه چایی بخورید پشمک زده نشید ...
پشمک رو تو این گرونی میخواید بمالید تو سر و صورت هم؟؟؟
اصن پشمک زیادیشم خوب نیست قند میاره...
نه اصن ولش کنید هیچی ...
یه لحظه رنگای ذهنم قاطی پاتی شد :))
❤️❤️❤️برایت آرزوهای ساده می کنمآرزو می کنم شب ها خواب های خوب ببینی و صبح ها سر حوصله ملافه های سفید را مرتب کنی،پنجره اتاقت را باز کنی و هنگامی که چایت را می نوشی آفتاب روی گونه ات بنشیند.آرزو می کنم به کسی که دوستش داری بگویی، دوستت دارماگر نه امیدوارم قدرت این را داشته باشی که لبخندهای مصنوعی بزنیآرزو می کنم...کتاب های خوب بخوانی، آهنگ های خوب گوش کنی، عطر های خوب ببویی،با آدم های خوب حرف بزنی و فراموش نکنی که هیچ وقت دیر نیست بودن چیزی
سنگین وزن ترین انسان دنیا تا به اکنون، جان براور بوده است. او در سنگین ترین وزن خود، ۶۳۵ کیلوگرم بود. براور در سن ۱۲ سالگی حدود ۱۳۳ کیلوگرم بود! در دورانی که او در بیمارستان بود، از ۱۳ نفر برای چرخاندن او استفاده می شد تا بتوانند ملافه های تختش را عوض کنند!
وقتی دل من از همه دنیا کلافه است
وقت قرار ما دو نفر، کُنج کافه است
می نوشم از نگاه تو یک استکان غزل
دیگر چه جای گفتن حرف اضافه است؟!
تصویرهای زشت، فراموش می شوند
تا چشم، محو آینه ای خوش قیافه است
بی عشق دوست، جاذبه ای نیست در جهان
دنیا بدون روی تو حرفی گزافه است
وقتی که رنگ چشم تو شد سرنوشتِ من
دیگر چه جای قهوه و فال و خُرافه است؟!
ما با زبان شعر و غزل حرف می زنیم
اظهار عشق ما دو نفر در لفافه است
هر شب برای وصل، توسل نموده ای
تعویذ اشکهای تو لای ملا
مدت عدیدی است که مورچه ها به خانه ما حمله کردند. [حمله به معنای واقعی] ودرکل زندگی ما سرک می کشند. سفره را که پهن میکنیم آنها نیز با ما هم غذا میشوند.عزیزان تعارف هم سرشان نمیشود. به هر جای خانه بنگری حداکثر ده دقیقه طول میکشد تا یک مورچه را روئیت کنی، انقدر زیاد هستند این عزیزان.نمیدانم ما در خانه آنها زندگی میکنیم یا آنها در خانه ما....

+ نمیدونم این ملافه روی تخت من چی داشته که اینجوری بیرحمانه سوراخ سوراخ شده... تا الان دوبار جای تخت رو عوض کر
با مجی رفته بودم یزد. اون برای پروژه‌ش توی دانشگاه چندساعتی کار داشت و منم برای خودم تاب خورده بودم. مسیر رفت رو من رانندگی کرده بودم و مسیر برگشت رو، روی صندلی عقب خوابیده بودم. مجی گفته بود که داریم می‌رسیم به شهر... ببرمت خونه‌ی خودتون یا میای خونه‌ی ما؟ من خیلی خواب بودم، بهش جواب نداده بودم. بعد دیدم یه جا ایستاد و با یه نفر شروع کرد به حرف زدن. یه پیرمرد بود که آدرس می‌خواست. من هنوز زیر ملافه خواب بودم. از صدای در فهمیدم که پیرمرد سوار م
سلام

چون دیدم همه تو خونه گیر کردن، حس کردم شاید بهتر باشه یه بار یه مدل ساده مدیتیشن رو که راجت میشه انجام داد رو معرفی کنم. اگه نمیتونید بیرون برید و امتحانش نکردید میتونید روزی 3-4 بار هر دفعه 5-10 دقیقه امتحان کنید حتی.
یعنی لازم نیست خیلی زیاد انجام بدیدا، ولی این روزا که احتمالا کار زیادی نمیشه کرد، یکم سفر به درون میتونه جالب باشه و وقت پر کن.
اولش ممکنه خسته کننده باشه ولی کم کم جذاب میشه. 
راستی تو ویدئو یادم رفت اگه سردتون میشه یه ملا
قبل کلاس سرویس بهداشتی رو خیس کردم و پودر و تیرک ریختم...
اومدم لباس چرک ها رو جمع کردم با ملافه ها ریختم تو ماشین لباس شویی و روشنش کردم و رفتم کلاس سه تار...
بعد از کلاس رفتم نشستم تو کافه ی همیشگیم و شیر قهوه سفارش دادم (البته با کلاسش میشه هزلنات فراپاچینو :دی )
با تلفن با مامانم صحبت کردم...
سفارشم رو آقای مهربونِ کافه چی آورد و مثل همیشه گفت اگر شیرینیش کم و زیاد بود بگو تا برات ردیفش کنم ...
وقت مشاوره برای مهاجرت به استرالیا گرفتم برای شنبه سا
گفتم صبح ها سخت ترین کار جهان بیدار شدنه...دلیلش رو پیدا نمیکنم.
وسط کلی حرف گفتم و رد شدم. فردا صبحش حوالی ساعت 7 صبح پتوم رو از روی سرم کنار زد یه لقمه بربری داغ پر از شکلات صبحونه داد خوردم؛ لقمه لقمه بهم صبحانه میداد و من بی اینکه از روی تختم بلند بشم و صورت شسته باشم یا حتی چشمام رو باز کرده باشم میجویدم و لقمه بعد...گفت فاطمه ی همه ی دیشب فکر کردم یه دلیل خوب واست پیدا کنم؛ تا من و بربری و شکلات صبحونه و ملافه و بالشت خنک تو دنیا هست مگه میشه دل
امروز در عید پاک به کلیسا رفتیم و دعای هله لویا رو شنیدیم و با اول تا اخر کلیسا و مادر روحانی عکس گرفتیم و بعد مادر روحانی دستمان را گرفت و برای ما و سرزمینمان دعا کرد....بعد نهار خوردیم و فیلم دیدیم و پیاده راه رفتیم....از پاساژها و خیابانها تا دریا و مترو و رستوران ترکی به صرف هیچ و خریدن چای قرمز از مغازه ترکی....
روز پر بهره ما تمام شد...
اگر فردا صبح دیر بیدار نشوم...
باید با کرفس ها و سبزی خشک کاری بکنم...
بعد شاید در همین حین ملافه ها و لباسها را ب
کتاب اهل قبورشاعر: ارمغان بهداروند

نمی شود بی فرض جهنم پرتره ای از انسان گوشتخوار کشیددروغ است اگر از جاده بنویسمو از ملافه های سفیدی ننویسمکه  حرفی از خواب در خویش ندارندوقت خوبی به دنیا نیامده ایم!نه کوه بلد است کوه باشدنه کسی کشف آتش را به گردن می گیردنه منظور خدا اتفاق می افتد...شاید بهتر استبمیریم که از بلندگوها پخش شویمو با مُسکن لا اله الا الله زمین را در بغل بگیریم.برادران ناتنی بودیمو در مرگ های دسته جمعی هم خون شدیم.
چه بلایی ان
مامان من یک انسان شاد، شنگول وهنرمند است... حد و مرز مهربانی برای او وجود ندارد... بزرگی قلبش به بزرگی کهکشانها طعنه می زند
در قرنطینه هزار و یک کار انجام داد... از دوختن ملافه های جدید، شیرینی پختن،    دوخت و دوز لباسهای جدید و.... . از اضافه پارچه یکی از مانتوهایش یک لباس خوشگل هم برای سروناز دوخته است
از دانه های نارنج هم سبزه کاشته است... از بس ب دانه ها عشق ورزید اینطور به رشد و بالندگی رسیده اند که دل هر ببینده ای را می برد و زبان به تحسینش باز م
نیازی نیست همه لباس های خود را به طور همزمان داشته باشید ، بنابراین بسته بندی لباس هایی را که اغلب نمی پوشید ، شروع کنید. اگر زمستان است ، شاید لباس تابستانی خود را باز کنید. فقط بعضی از لباس ها را بگذارید تا به قسمت های متحرک بپوشید - لباس روزمره یا لباس کار. اگر حرکت اسکی در سطح کشور را انجام می دهید ، بسته به چند روزی که برنامه ریزی دارید تا کل حرکت تمام شود ، باید لباس های بیشتری را آماده کنید. در اینجا چند نکته در مورد چگونگی بسته بندی کمد لب
اینجا پست شماره ۲۰۰!
امروز روز جمعه ای ...کتابای زبانی که هفته پیش گرفتم...کتابای حقوق ‌...و رمان های نخونده امانتی ...داره بهم پوزخند زهرآلود تحویل میده .‌..
منم بهشون پوزخند زهر آلود تحویل میدم و گوشیمو میگیرم دستمو و صدای آهنگو میبرم بالا...!
اما میفهمم که اونا دارن بهم میگن ما مثل یه جنازه ایم ...که نمیتونی بیشتراز این  کاری به کارمون نداشته باشی و زیر ملافه سفید بیخیالی ندیدمون بگیری !چون تا چن وقت دیگه بوی تعفن بیخیالیت دنیاتو برمیداره ...!
_جم
اگر وادار هستید گوشی خودرا در طول شب شارژ کنید، حتماً آنرا روی یک سطح صاف و خنک بگذارید، نه روی بالش یا ملافه. اما بـه هیچ عنوان نباید تلفن تان را کامل شارژ کنید.
وقتی گوشی خودرا دائما کامل شارژ میکنید، طول عمر باتری آن کوتاه می شود. تلفن های همراه وقتی کامل شارژ می شوند بیشتر مستعد داغ شدن هستند، بنابر این وقتی باتری گوشی بـه ۳۰ درصد رسید آنرا شارژ و زمانی کـه بـه ۸۰ درصد رسید آنرا از برق جدا کنید.
کرونا خر است نزدیک دو ساعت مشغول شستن خریدها بودم!!! مشکلی با شستن ندارما ولی دو ساعت زمان خیلی زیادیه!!! و اینکه میخواستم بعد ماهها برم بازار ببینم مانتویی چیزی می تونم پیدا کنم که نشد برم، در حالیکه عصرم کم خوابیدم که برسم بازار!!!
دیشب تا ساعت ۳ بیدار بودم و سریال دل را میدیدم.. اخه نباید تا قسمت ۱۸، یکم گنگی فیلم کم بشه؟؟؟ ایش
حالا باید برم تو خط تموم کردن کتابی که یکماهه دستمه!!
* واضح هست یا بگم تازه متوجه شدم که بیان استیکرای گوگولی گوشی را س
من هنوز هم سرمایی ام. همیشه مثل این است که با یک لا بلوز نخی مانده باشم پشت دری که به اتفاقی تازه باز می شود. هر محرم که می آید صدای غمگین چیزهایی می خواند که شبیه قرآن خواندن پدربزرگ هست و نیست. هر محرم دارم حساب می کنم اگر سریع از بین غریبه ها رد شوم تا رسیدن به اتاق پشتی که سیاهی های گرم آن جاست، چقدر زمان لازم دارم؟ هر محرم یکی مدام می پرسد «چرا این جایید شما؟ چرا آماده نشدید هنوز؟» و هر بار می فهمم اگر این ملافه را که دور خودم پیچیده ام بردارم
اسباب کشی جابجای بارگیری تخلیه بار به همراه اکیب متخصص در زمینه خدمت رسانی به کلیه ی هموطنان محترم تماس با ما قیمت تعین شده پشت کوشی همراه فاکتو شرکت قدیم ترین وبا سابقه ترین و پیشرفته ترین بارکش وبا سابقه درخشان ماشین های مخصوص و پتو دار مجهز به ضربکیر وداری کفی خاص ومجهز به ملافه وتسمه و کامیون های مسقف وفلزی جهت بارهای شهرستان وکارگرانی خوش اخلاق
09011447878
09169168955
یه کتابی میخوندم که مضمونش این بود شما تنها نیستید خداوند یا کائنات با یک سری نشانه ها ما را راهنمایی میکنند فقط باید آگاه باشیم. فقط باید بفهمیم این اتفاقات تکراری زندگیمون دلیلش چیه . اشتباهاتمون رو دوبار تکرار نکنیم. 
اسم کتاب زبان سری رویاهای بیداری هست . خیلی کتاب خوبیه 
من هیچوقت نشانه های زندگیم رو جدی نمیگرفتم .
مثلا اصرار داشتم ینفر تو زندگیم باقی بمونه ولی اون ینفر آدمی بود که باعث رشد من نمیشد و فقط وابستگی منفی ایجاد شده بود . هر ب
در صورت مبتلا شدن به ویروس کرونا چه کاری انجام دهیم ؟ 
1.فعالیت های خارج از خانه را محدود کنید .
2.به جز دریافت مراقبت های پزشکی به محل کار ، مدرسه یا محل های عمومی نروید . 
3. از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده نکنید . 
4.خود را از دیگر افراد خانه جدا کنید . 
5. در صورت امکان از یک حمام جداگانه استفاده کنید . 
6.در یک اتاق متفاوت با افراد دیگر در خانه بمانید .
7.هنگام سرفه و عطسه دستمال جلوی دهانتان بگیرید . 
8.بعد از سرفه و عطسه حداقل 20 دقیقه دست خود را با

براى اینکه خانه اى، خانه باشد باید کسى مدام در آن راه برود.
باید یکى باشد که ظرفهاى کثیف را بگذارد توى سینک. تمیزها را بچیند سر جایش. تختها را مرتب کند. میوه ها را بشورد. به گلدانها آب بدهد. ملافه ها را عوض کند. لباسها را مرتب کند. به ناهار فردا و شام شب فکر کند.
جارو بزند و گردگیرى کند. براى اینکه خانه، خانه باشد یک عالمه قدمهاى خاموش از تراس تا آشپزخانه، از آشپزخانه تا اتاق خواب، از اتاق خواب تا حمام، از حمام تا دم در بارها و بارها با

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
امروز برای اولین بار در یک روز تعطیل تو خونه تنهام. خیلی عجیبه که همسایه‌هامون نیستن، سمیرا هم نیست و من موندم تنهای تنها و خیلی خوشحالم حقیقتا :)))))) 
 از صبح کللی کار مفید کردم. مفصل و سر حوصله نشستم صبحونه خوردم، خونه رو طی کشیدم، سیرهای اتاق رو عوض کردم ( :)) )، یه حموم ۲ ساعته‌ی سر صبر رفتم، کلی ماسک و تونر و کرم و این حرفا گذاشتم رو صورتم، لباس و ملافه‌هام رو شستم و پهن کردم و اگرچه که دیدم ساعت شده ۴ ولی رفتم برای خودم ناهار گذاشتم و الان نش
هفته اخر ماه رمضون سربازای جدید تقسیم شدن و چنتاشون اومدن پیش ما...و باعث شد از بار کارهامون کاست.البته ارشد جدیدمون زیاد کار میکشید و بچه ها خسته بودن اکثرا.کم کم با بچه های قدیمی آشنا میشدیم .البته هنوز هیشکددوم همو زیاد نمیشناختیم.
تا رسیدم به روز قدس.صبحش گفتن باید این اسامی برن راهپیمایی.منم جزوشون بود.لباس شخصی کردیم و راه افتادیم شادگونه.
چون بالاخره بعد چند هفته قرار بود آدم ببینیم :)) ... ما رفتیم و صدالبته جیم شدیم و خوش گذرونی پیشه کرد
اجاره آپارتمان برای یک ماه خیابان پیروزی
اجاره آپارتمان برای یک ماه خیابان پیروزی یک واحد فول مبله و شیک در یکی از بهترین فرعی های شکوفه است. ساختمان 4 طبقه دو واحدی است. مساحت واحد مورد اجاره 70 متر مربع است. دو اتاق خواب دارد. نقشه مهندسی و بی نقص ، نورپردازی فوق العاده ، کف سرامیک ، دکوراسیون شیک و ... از مزایای دیگر این آپارتمان مبله محسوب می شوند.
امکانات و مشخصات کلی اجاره آپارتمان برای یک ماه خیابان پیروزی
دسترسی آسان به مترو و بی آرتی
سرو
رسم تقدیر چنین است و 
چنان خواهد بود،
میرود عمر، 
ولی خنده به لب باید زیست...
صائب تبریزی

دیروز افطاری دانشجویی بود با ر هبر...خوب پریروز یک اس ام اس اشتباه اومده بود از طرف نهاد که اسم شما در قرعه کشی افطاری دراومده لطفا جهت تهیه بلیط اقدام کنید و یک همچین چیزی! به هانیه پیام دادم که این چیه.گفت وای اشتباه شده.گفتم نامردا شما دقیقا چطور ثبت نام کردید که ما نفهمیدیم.گفت مگه تو هم دوست داشتی بیای؟ گفتم حالا که ظاهرمون مث هم نیس ینی کلن از بیخ و ب
اجاره آپارتمان 3 ماهه ستار خان
اجاره آپارتمان 3 ماهه ستار خان یک واحد 76 متری بسیار شیک است. این واحد دارای امکانات کامل است. دو اتاق خواب و سالنی خوش نقشه دارد. ساختمان 6 طبقه است. این واحد در طبقه چهارم قرار دارد. واحد مذکور بسیار تمیز و خوش نور است. از ویژگی های دیگر این سوئیت می توان به دسترسی عالی به مترو و مرکز خرید و خیابان های اصلی اشاره کرد.
برخی از ویژگی های کلی و امکانات اجاره آپارتمان 3 ماهه ستار خان
وسایل کامل آشپزخانه
یخچال فریزر
اجاق
با اینکه چندین سال از اون اتفاق می گذره، اما هنوز هم مو به مو چیزهایی رو که اون شب دیدم و شنیدم به یاد دارم. ما خونه‌مون رو تازه عوض کرده بودیم و تو کوچه جدیدمون یه خونه قدیمی و متروکه بود که بچه‌های محل بهش می گفتن «خانه‌ی ارواح». من هیچ وقت حرفشون رو باور نمی کردم چون اصلا به روح اعتقاد نداشتم. اما بچه ها می گفتن یه سری شب های خاص پیر مردی لاغر با چشم‌های نافذ به اون خونه میره و احضار روح می کنه. حتا می‌گفتن ارواح یه خانواده اونجا زندگی می کن
اجاره آپارتمان مبله در تهران ماهانه جیحون
اجاره
آپارتمان مبله در تهران ماهانه جیحون یک واحد آپارتمان 50 متری تمیز در
فرعی دنج می باشد. ساختمان 4 طبقه تک واحدی است. این واحد در طبقه سوم قرار
دارد. آسانسور ، پارکینگ اختصاصی ، درب ریموت دارد ، انباری ، آیفون
تصویری و ... از امکانات ساختمان هستند. واحد مذکور تک خواب و بسیار خوش
نقشه است. دسترسی آپارتمان به ایستگاه مترو شادمان بسیار آسان است.
مشخصات کلی و امکانات اجاره آپارتمان مبله در تهران ماها
رمان سرنوشت هیلدا
نویسنده:شین.لام
ژانر:عاشقانه-اجتماعی
فرمت:APK-PDF-EPUUB
تعداد صفحات:۳۰۳
قسمتی از رمان:
 آره، ی اتاق بود بغل جایی که من ایستاده بودم بود، توی اون اتاق بود. حرفی نزدم که در به صدا در اومد. در باز کردم که دیدم ی دختر با ملافه جلوی در ایستاده بهش نمی خورد که سنی داشته باشه. اگه دید زدنتون تموم شد برید کنار تا بیام تو ملافه هارا تعویض کنم.
 از جلوی در کنار رفتم بهش می خورد خیلی داشته باشه چهارده و پونزده سال داشته باشه،
هیلدا هم با تعجب ب
پارسال مثل این روزا اولین کاری که کردم کندن موهای دماغم بود. منظورم همکارم یا طبقه شیشی‌ها یا حتی پسره‌ی چندش سوپرمارکتی نیست. از همونا که واقعا تو دماغ زندگی میکنن حرف میزنم. موی واقعی. این کارو کردم و حتی نمیدونم چرا. ولی فهمیدم یه دماغ هم میتونه به اون صافی و نرمی باشه. بنظرم دیگه کافیه. حالا میتونین دماغ و سوراخش رو از تصورتون بزنید کنار.دومین کار راضی کردن مامانم بود برای کاری که به شدت مخالفش بود. زمان خوبی برای پست و استوری گذاشتن و نال
روش تولید و فراوری پارچه آنتی باکتریال
در این فایل روش تولید پارچه آنتی باکتریال توضیح داده شده است.  در این روش پارچه کتانی را در یک محلول شیمیایی خاص غوطه ور ساخته و سپس آبگیری و خشک می کنند.  این پارچه خاصیت ضد باکتری و ضد قارچ داشته و در مقابل رشد انواع باکتری های گرم مثبت و گرم منفی کاملا مقاوم است. این پارچه خاصیت ضد بو نیز دارد.  از این پارچه می توان ملافه و روپوش و البسه بیمارستانی تهیه نمود.  خاصیت آنتی باکتریال بودن این پارچه برای مد
پارچه ماسک صورت 
پارچه گان بیمارستانی به نام اسپان باند پارچه یکبار بیمارستانی که به شکل رول ملافه یکبار مصرف موجود میباشد پا رچه بافته نشده است که به صورت پنج لایه الگو را روی آن قرار داده با هویه  نوک تیز و عمود وحتما روی شیشه برش زده  وبا هویه یا چرخ خیاطی بدوزید.

اختلال خواب در زندگی زناشویی بحرانی است که سبب می شود زن و مرد از خوابیدن در یک تخت خواب ممانعت کنند.
بسیاری از مراجعه کنندگان و زوجین مشکلات خوابیدن در روابط زناشویی دارد.
بدین معنا که به دلایلی که در ادامه بیان خواهد شد، زوجین مشکلات خواب دارند.
این امر سبب این می شود که تصمیم بگیرند جاگانه بخوابند.
زیرا از بی خوابی و خواب آرام رنج می برند.
اختلال خواب در زندگی زناشویی
حرکت همسر در خواب
برخی افراد در خواب حرکت می کنند.
این حرکت فقط شامل راه ر
۱. در کدام ساعت از روز احساس آرامش می‌کنید؟
الف- صبح
ب- عصر و غروب
ج- شب
۲. طریق راه رفتن شما چگونه است؟
الف- نسبتا سریع، با قدم‌های بلند
ب- نسبتا سریع، با قدم‌های کوتاه، ولی تند و پشت سر هم
ج _ آهسته، با سری صاف روبه جلو
د _ آهسته و سر به زیر، خیلی آهسته
۳. طریقه صحبت کردن شما با دیگران چگونه است؟
الف- می‌ایستید و دست به سینه حرف می‌زنید
ب- دست‌ها را در هم قلاب می‌کنید
ج- یک یا هر ۲ دست را در پهلو می‌گذارید
د- به شخصی که با او صحبت می‌کنید دست می‌ز
پاورپوینت پذیرش،انتقال و ترخیص بیمار

پاورپوینت پذیرش،انتقال و ترخیص بیمار     27اسلاید پذیرش بیمار: اهداف:1-آشنایی با نحوه بستری بیمار2-تنظیم برنامه مراقبتی بیمار  وسایل مورد نیاز: 1-گان یا لباس مخصوص بیمارستان2-گوشی3-فشارسنج4-ترمومتر5-فرم پذیرش6-کارتکس7-پرونده بیمار8-ظرف جمع آوری نمونه9-ترازو10-ملافه11-پتو12-زنگ خبر13-بروشور حاوی قوانین و مقررات بخش و بیمارستان نحوه پذیرش بیمار: 1-در صورتی که ملافه تخت مرتب نباشد آن را مرتب نمایید.
خونه مبله تهران منطقه شهید محلاتی
خونه مبله تهران منطقه شهید محلاتی یک واحد آپارتمان فول امکانات و بسیار شیک می باشد. مساحت واحد 55 متر مربع است. یک اتاق خواب دارد. دسترسی خوب به ایستگاه بی آرتی ، نقشه بی نقص و دکوراسیون نو و تمیز از ویژگی های این سوئیت هستند. ساختمان 5 طبقه 2 واحدی است. این واحد در طبقه اول قرار دارد. ساختمان 4 سال ساخت بوده و دارای ساخت بسیار تمیز می باشد.
ویژگی های کلی و امکانات خونه مبله تهران منطقه شهید محلاتی
وسایل کامل آشپز
علی رغم میل باطنیم و رؤیای سحرخیزی توی تابستون...صبح های تابستون رو اکثرا تا ١١اینطورا خوابم
اما امروز از دم دمای طلوع آفتاب...هوا هنوز گرگ و میش بوده بیدارم...تو حالت درازکش ...تیک تیک های قلبم...تعدد نبضم...راه هوایی که دیگه بسته شده و به زور یه کمی غذا میرسونه به ریه هاش!
حالا چند ساعتی گذشته و دیگه آفتاب پهن شده کف اتاق...
مامانم داره ملافه ی جدید آماده میکنه ...بابام شبیهِ هرروز مغازه رو باز میکنه و من فکر میکنم سنگفرش های سپه سالار هرچقدر هم جذا
گوسفند حیوانات اهلی هستند که به دلیل پشم ، گوشت و شیر در مزارع پرورش می یابند.همراه با بز ، خوک و گاو ، گوسفندان جزو اولین حیواناتی بودند که اهلی شدند. طبق گزارش فائو ، گوسفندان پستاندارانی هستند که بیشترین تعداد نژادهای ثبت شده را دارند. نژادهای گوسفند را می توان با توجه به هدف اصلی که برای آنها پرورش داده شده است ، نوع الیاف تولید شده و یا به خصوصیات جسمی خاصی طبقه بندی کرد. برای شماره گوسفندان جهان ، اینجا را ببینید.
گوشت گاو و پشم گوسفنددر
چرا ناحیه های مختلفی از بدن من خارش دارد؟

بررسی اجمالی :

خارش گاه به گاه در هر نقطه از بدن ، حتی ناحیه pubic شما ، احتمالاً چیزی نیست که نگران آن باشید. با این وجود موهای خارش دار که همچنان ادامه دارد ممکن است در اثر آلرژی ، آسیب به فولیکول های مو یا عفونت ایجاد شود. دریابید که چه چیزی می تواند باعث خارش ناحیه pubic شما و نحوه درمان آن شود.
خارش موی ناحیه ای باعث ایجاد خارش می شود
خارش بدن را مینوان با استفاده روزانه روغن جوجوبا نیز از بین برد .تیغ
   JIKJIK,PISHI              انجمن ادبیات داستانی دریچه کلیک کنید}{}{}{}{ 
 رشت تن پوش زرد خزان به تن دارد ، وباغ بزرگ هلو در خط خمیده ی گذر امین الضرب به خواب فرو رفته ، پسرکی در همسایگی بنام شین ، میگفت ؛ غروب های خزان خورده ی ایام در دلش بشکه های هجران عشق بهار را جابجا میکنند ، اما نمیدانم کدام بهار را میگفت!?... بهار رفته بر باد تقویم چهار برگ دیواری را?.. یا بهار جفای مهربانی که نرفته از یادش را ...? 
لباسهایم را پوشیدم، آنقدر لاغر شده بودم كه در تنم مى ر
باسلام خدمت همشهریان اتوبار وباربری ما قدیمتیرین وپیشرفته ترین وباسابقه ترینبارکش شهری بیش از 20سال سابقه درخشان باماشینهای مخصوصوموکت کاری شده وپتودار ومجهز به ملافه وتسمه وکامیون مسقف چادری وفلزی پتودار☝☝☝☝☝☝☝☝⤵⤵⤵باکارگران ماهروباتجربه وخوش اخلاق وخوش برخورد ومشتری مدار باپرسنلی جوان وتیم تخصصی بسته بندی کارگران خبره وکاردان وپرتوان وکاربلد⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵شهروشهرستانها به صورت شبانه روزی حتی ایام تعطیل بابیمه وبارنامه دول
درمان آلرژی به گردو غبار !

تصاویر
شرح
عکس العمل های آلرژیتیک
رفتار
حذف
جلوگیری
بردن
کنه گرد و غبار یکی از شایع ترین آلرژی ها و محرک های آسم است که در خانه شما کمین می کند.
در حالی که این موجودات میکروسکوپی شبیه به اشکالات کوچک هستند ، کنه های گرد و غبار در واقع نیش بر روی پوست شما نمی گذارند. اما می توانند باعث بروز بثورات پوستی شوند. همچنین به احتمال زیاد علائم آلرژی دیگری مانند عطسه و قطره بعد از زایمان نیز دارید.
ما در این مقاله قصد داریم تا
برای بالا بردن سطح بهداشت و زیبایی منزل ، باید تمام وسایل خانه، مبلمان، فرش و ملافه ها همیشه تمیز باشند. برخی تجربه ها نشان داده است که بیدار شدن در یک اتاق کثیف بر روی افسردگی نیز تاثیر دارد. از نظر بهداشتی و برای سلامتی، تمامی محیط ها باید سطح اولیه ای از نظافت منزل را داشته باشند.
زیرا تمیز نبودن خانه و نظافت نکردن آن به طور ناخوداگاه باعث ایجاد افکار منفی و عصبانیت میشود و روی مغز نیز تاثیر میگذارد به طور خلاصه خانه ای که تمیز باشد محلی
سلام،
خوب شکر خدا خونه اوکی شد تقریبا، همون خونه نقلی که صاحبخونه است یه خانم بیوه به همراه دخترش بود. یک شرط وشروط داشتن برا رفت و امد که من بهشون کمی حق دادم اولا منو نمیشناسن هنوز دوم اینکه مستاجر قبلی که یه خانم با شرایط من بوده خیلی اذیتشون کرده و صدای کل همسایه ها رو دراورده.
داداش تایید کرد که کوچه امن، چون بالاشهر هم هست جای خوبیه، اروم خلوت وبی صدا، داداش سومی یه حرف خوبی زد، برگشت به اقای املاکی که برادر همون خانم هم میشد گفتش: مگه یه
آماده سازی کندو رنبور عسل برای گذراندن زمستان
جمع کردن قاب های اضافی:
کلیه
قاب های که زنبورها اشغال کرده اند را قشنگ به هم چسبانده وزنبور را به
حالت فشرده درمی‌اوریم وقابهای که زنبور درآن اشغال نکرده است را جمع کرده
وقسمت فضای خالی کندو را توسط یک کارتن یا تخته سوا می‌کنیم وآن فضای خالی
را توسط قاب های کندو پر می‌نماییم  و در کندو را می‌بندیم.
هواگیری مناسب درکندو:
زنبور عسل را رطوبت از بین می‌برد؛ سرما زنبور عسل را از بین نمی‌برد؛ برا
حروف ترکی که در ابتدای کلمه نمی‌آیند

ر 
غ Ğ، مثل: سوغان Soğan (پیاز)، دوغوش Doğuş (تولد).
حروف فرعی
حروفی که اصلیت ترکی ندارند و از زبانهای دیگر وارد شده اند:
ژ j
در لغات ترکی اصیل(Öz-Türkce) واجهای عربیِ ث، ذ، ط، ظ، ص، ض، ح، ع و غ یافت نمی‌شود.
حروف صامت در ترکی آذربایجانی

ب: بالیق Balıq (ماهی)، بئل Bel (کمر)، قاب Qab (ظرف)
پ: ایپک İpək(ابریشم)، ساپ Sap (نخ)
ت: تلیس Təlis (گونی)
ج: جئیران Ceyran (آهو)، قوجا Qoca (پیر)، کرپیج Kərpic (خشت)
چ: چای Çay (رودخانه)، سئرچه əSerçe (گنجشک)، قول
هیچ وقت قطار بهم نچسبیده ، نه از محیطش خوشم میاد ، نه از سرعتش و نه از صداش ! اما دارم کم کم بهش عادت میکنم و البته چاره دیگه ای ندارم :(
این سری هم مثل تمام دفعات قبلی کم کاری خودم رو حس کردم ، من باید از اول سال کد م رو قوی میکردم و توانایی دیباگ کردن قبلی ام رو بدست می اوردم... ، اصلاح میکنم نباید این چرت و پرت ها رو بگم ، چون اصلاً در حال حاضر منطقی نیست فکر کردن بهشون ، فقط تاکید میکنم باید بیشتر بریم توی اتمسفر ، توی لایه های زیر پوستیش و با بقیه
این اتاق خواب صورتی و مشکی جالب و خنک دارای ویژگی های لوازم جانبی سیاه و سفید پولکا ، لامپ و ملافه ، در برابر دیوار راه راه صورتی و سبز و سرگرم کننده قاب هنری است.1. برای اینکه به بچه های خود کمک کنید سازماندهی شوند ، همه چیز را در اوج خود نگه دارید. اگر بچه ها بتوانند به راحتی به آنها دسترسی پیدا کنند ، از فضای کمد ، نیمکت و قفسه های کت بیشتر استفاده می شود.
2. سعی کنید با استفاده از wainscoting در یک اتاق و ایجاد نقاشی دیواری که در زیر آن قرار دارد ، یک
این که سرویس خواب مناسب کودک باید چگونه باشد به بسیاری از مسائل شخصی شما و کودکتان بستگی دارد. ولی انتخاب یک تخت با کیفیت و با ایمنی بالا، چیزی است که نیاز به دانستن نکاتی دارد. ما این نکات را با شما در میان می‌گذاریم
قبل از اینکه اقدام به خریداری یک سرویس خواب برای کودک دلبندتان کنید، درباره این مساله فکر کنید: آیا می‌خواهید یک سرویس خواب بسیار با کیفیت و با دوام و چوبی بخرید که سال‌های زیادی کارایی خود را حفظ کند و در تمام طول دوره کودکی ت
به نام خدا
"کوئوکا"
#part_1
بابا هیچ وقت قهرمان زندگی من نمی شد! اون هرگز قبول نمی کرد تا به کمپ بره! و؛ وقتی با پایِ خودش نمی رفت و به زورِ منو مامان؛ چند روزیو تو خونه اَدایِ آدم های در حال ترکو در می اورد، منو به این باور می رسوند که همه ی زندگیم، در انتظاری بیهوده برای داشتن یک قهرمان به سر بردم. من حتی راضی بودم که امیر، قهرمانِ زندگیم باشه؛ اما وقتی پاشو گذاشت جا پایِ بابا، متوجه شدم که تو خونه امون نباید دنبالِ قهرمان گشت. شایدم مشکل از خودم هس
نیاز مسکن گوسفند به لحاظ آب و هوا ، فصل (های) بره و ترجیحات مدیریتی چوپان متفاوت است. اگر بره ها در دوره هایی از آب و هوا رخ می دهد ، معمولاً مسکن دقیق تر مورد نیاز است. اگر بره ها در مراتع در طی هوای معتدل اتفاق بیفتد ، پناهگاه های ساده ممکن است تمام آنچه لازم است باشد.
در هنگام عمل ریختن بره معمولاً درصد بره ها بیشتر است. گوسفندان مسکن نیازهای غذایی کمتری دارند ، در حالی که گوسفندان نگهداری شده در خارج مشکلات تنفسی کمتری دارند.

علاوه بر این
به نام خدا
"کوئوکا"
#part_1
بابا هیچ وقت قهرمان زندگی من نمی شد! اون هرگز قبول نمی کرد تا به کمپ بره! و؛ وقتی با پایِ خودش نمی رفت و به زورِ منو مامان؛ چند روزیو تو خونه اَدایِ آدم های در حال ترکو در می اورد، منو به این باور می رسوند که همه ی زندگیم، در انتظاری بیهوده برای داشتن یک قهرمان به سر بردم. من حتی راضی بودم که امیر، قهرمانِ زندگیم باشه؛ اما وقتی پاشو گذاشت جا پایِ بابا، متوجه شدم که تو خونه امون نباید دنبالِ قهرمان گشت. شایدم مشکل از خودم هس
لحاف و روتختی چیست ؟
در گذشته اکثر خانواده ها برای خوابیدن از کالای خواب سنتی و دست دوز استفاده می کردند ولی با گسترش فرهنگ استفاده از تخت خواب، سرویس های لحاف و روتختی ، تخت های طبی فنری و ... نیز پای خود را به درون خانه ها باز کردند. لحاف و روتختی  نیز به مانند اکثر لوازم منزل که در سالهای اخیر وارد کالای های مصرفی خانواده ها شده است یک مفهوم جدید محسوب می شود. از اینرو در ادامه قصد داریم شما را با این مفاهیم جدید آشنا کنیم.
 یک سرویس یا ست لحاف
۱-پیش از هر چیز باید انتخاب درستی درباره هتل داشته باشید.
مدت اقامت شما می‌تواند در انتخاب هتل نقش داشته باشد. اگر سفر نسبتا کوتاهی دارید انتخاب یک هتل ارزان قیمت ایده‌ مناسب و خوبی است. چون در این سفرها عملا بیشتر وقت را در گشت و گذار هستید و فقط برای خواب به هتل برمی گردید. یادتان باشد که پرداخت پول بیشتر به‌معنای آن نیست که شما خدمات و استانداردهایی با کیفیت بالا را دریافت خواهید کرد. گاهی اوقات یک هتل ارزان قیمت هم می‌تواند انتخاب کاملی
اتو کردن یکی از کارهای مهمی است که در هر خانه‌ای لازم است. هرچند اتوکشی‌های بیرون از منزل هستند اما این کار هزینه بر است و با کمی دقت می‌توان در خانه به همان خوبی و با هزینه‌ی کمتر، لباس‌هایی منظم و اتو کشیده داشت.بهتر است ارتفاع میز اتو 90 سانتی متر باشد و روی آن با چند لایه پارچه پوشانده شود. در ضمن زیر میز اتو یک پارچه تمیز پهن کنید تا وقتی لباس‌های بلند را اتو می‌کنید انتهای آن با زمین در تماس نباشد.

بالا بردن کیفیت اتوی لباسبرای بالا ب
انگل کرمک شایع ترین بیماری انگلی است که شیوع بسیاری در میان کودکان دارد البته احتمال درگیری بزرگسالان با این بیماری نیز وجود دارد. علت این امر را می توان ارتباط نزدیک با کودکان عنوان نمود. این بیماری علائم خاصی ندارد و اغلب در محیط های شلوغ مانند مدارس از طریق تماس فیزیکی و یا تغذیه ای به دیگر کودکان منتقل می شود. طول این کرم بین ۲ تا ۱۳ میلی متر و قطر آن ۱ تا ۳ میلی متر است. این کرم اغلب در روده بزرگ اقامت می کند.

انتقال کرمکجلوگیری از انتقال
فقط از حمام های خارش دار قدیمی در حمام زیبای خود استفاده نکنید. آیا می دانید که انواع مختلف ، بافت ، مواد ، نرمی و میزان جذب آن برای حوله ها و سایر ملافه ها وجود دارد؟

راهنمای حوله ما را در زیر بخوانید تا دریابید که کدام نوع حوله برای نیازها و سبک زندگی شما بهترین است. برخی از حوله های تبلیغاتی برای حوله حمام تولید می شود که در هتل ها بیشتر کاربرد و استفاده دارد.

این نوع بیشتر از نوع بافت و یکی از رایج ترین و محبوب ترین حوله های موجود در بازا
این مکان جایی است که همه برای لذت بردن از وعده های غذایی ، به اشتراک گذاشتن داستان ها و ایجاد خاطرات جمع می شوند ، بنابراین البته آشپزخانه شما هم باید زیبا باشد و هم مفید. بگذارید این فضاهای زیبا و عملی الهام بخش منطقه شما باشد.
سیاه و سفید
می توانید همزمان با افزودن علاقه و شخصیت به یک اتاق ، به یک پالت تک رنگ بچسبید. یک الگوی مداوم ، مانند این زیگاگ سیاه و سفید مدرن ، که در یک پیشخوان یا پشت پرده اجرا می شود ، گرافیکی و غیر منتظره است. اگر فضای
طبق معمول صفحه ی من دنبال کننده ی کنکوری ، خصوصا کنکور تجربی زیاد داره ...
چند نفری خصوصی بعد از اومدن رتبه ها بهم پیام دادن ، مشورت خواستن ...
هر سال برای کنکوری ها پست میذاشتم ؛ هر سال هم فحش میخوردم :)) 
خب طبیعیه ...
شاید منم تو اون موقعیت یه سری واقعیات رو بهم میگفتن دردم میومد و صدام در میومد ...
اما از اونجایی که انسان مدام در حال رشد و تغییر هست ، من تو این مدت به نتیجه رسیدم که یه چیزهایی هست که آدمی باید خودش تجربه کنه ...
خودش بهش برسه... 
۶ ماه
+ پیروزم پنج شنبه 5 صبح در حالیکه من از خستگی بیهوش شده بودم ، رفت فرودگاه که بره شهرشون و 9 صبح درحالیکه من همچنان از شدت خستگی بیهوش بودم، رسید :( من کل 5 شنبه و جمعه رو رفته بودم توی راه پله ساختمون گل نرگس. ( یه ساختمونه که بین دو تا مجتمع خوابگاهمونه و طبقه هم کف اش یه سالنه که بهش میگن سوله و بچه ها تابستون وسایلشونو میذارن اونجا تا ترم مهر شروع شه .  گاهی هم جشن و مولودی گرفتن اونجا. طبقه اولش بوفه ست و اتاق انتشارات خوابگاه و سرپرستی یکی از هم
شما بالاخره تصمیم گرفتید وقت آن رسیده باشید که یک مبل راحت را بپوشید و از خوردن کاغذهای کاغذی جلوگیری کنید. شاید شما فقط با شروع کار، با یک کار جدید و یک آپارتمان جدید - یا شاید شما نیستید. در هر صورت، مانند بسیاری از مردم، شما ممکن است در بودجه تنگ، با کمی برای تزئین نگه دارید.
برای کمک به شما برای شروع، چندین متخصص طراحی پیشنهاداتی  کابینت آشپزخانه در مورد چگونگی ایجاد مکان خود را مانند یک زندگی بزرگسال در آنجا بدون صرف ثروت ارائه کردید.
سر
سفید شدن تیرگی پوست زیر بغل، واژن، ناحیه تناسلی و کشاله ران-  با آموزشگاه آرایشگری زنانه الماس نشان همراه باشید.
اگر زیر بغل، کشاله ران و ناحیه تناسلی بدن تان دچار تیرگی شده به جای ناراحتی و استفاده از مواد شیمیایی مضرر می توانید به مرور با مواد خانگی و طبیعی پوست خود را روشن کنید. در ادامه چندین روش خانگی برای روشن و سفید شدن بدن تان را مورد بررسی قرار می‌دهیم.
نکته : خیلی مراقب باشید مواد وارد واژن نشود.
رفع تیرگی زیر بغل
لیموترش
لیموترش‌ه
وحید درخش احمدی روز شنبه داخل گفت و گو با  ایرنا افزود: ساس از انگل های خارجی حیوانات ساکن غار (احتمالاً خفاش ها) است که در زمان غارنشینی انسان ها تکامل یافته اند و امروز به نشانی بنیادی ترین انگل های خارجی آدم درون عصر حاضر به حساب می رود. وی افزودن کرد: ساس ها در محل سکونت انسان مثل منازل، هتل ها، تشک ها، زندان ها، نظامی ساختمانی ها، بیمارستان ها و سرای سالمندان یافت می شوند. درخش احمدی بیان داشت: آنها در بریدن دیوار، کف خانه ها، اثاثیه، لاب
بقلم شهروز براری صیقلانی اپئزود اول از اثر شماره یک                    نویسنده اثر     شهروز براری  صیقلانی  اثر   
L♥o♥v♥e♥♥♥s♥h♥i♥n♥♥b♥r♥a♥r♥y♥

داستان اول ♦♦ از شهروز براری صیقلانی   ♦♦

همواره حرفهایم را نتوانستم بگویم ، درعوض بی وقفه نوشته آم . چه توان کرد وقتی توان ابراز نباشد؟ نوشتن بهتر از در خود نهفتن است . هر چه است از نگفتن بهتر است. افسوس ک اشتیاق خواندنش نباشد. افسوس.....
ترا روی کاغذ ها جامیگذارم و میروم ،م
رمان تدریس عاشقانه یک رمان عاشقانه و استاد دانشجویی به قلم ترنم میباشد که هم اکنون میتوانید با لینک مستقیم و فرمت pdf بدون سانسور و رایگان برای اندروید و ایفون و کامپیوتر و لپ تاپ از مجله اینترنتی هیلتن اقدام کنید. این رمان هم اکنون درحال تایپ بوده و تا آخرین پارت منتشر شده در سایت قرار داده شده است.
خلاصه و دانلود رمان تدریس عاشقانه
رمان تدریس عاشقانه یک رمان استاد دانشجویی هست که داستان دانشجوی شیطون و جذابی رو روایت میکنه که عاشق استادش
شرکت های اتوبار را بین روزنامه و یا توصیه آشنایان می توان یافت. باید در انتخاب این شرکت ها دقت کنید تا اسباب و وسایل شما سالم به مقصد برسند. برخی از شرکت های حمل و نقل خودشان مسوولیت بسته بندی وسایل را نیز بعهده می گیرند
شروط اسباب کشی صحیح
فصل تابستان که از راه می رسد و بچه ها تعطیل می شوند خیلی ها به فکر اسباب کشی می افتند. اسباب کشی یک شوک برای خانم های خانه دار است که به هر حال بار اصلی این نقل مکان بر دوش آنهاست.
اگر شما هم این روزها در تدارک
رمان تدریس عاشقانه یک رمان عاشقانه و استاد دانشجویی به قلم ترنم میباشد که هم اکنون میتوانید با لینک مستقیم و فرمت pdf بدون سانسور و رایگان برای اندروید و ایفون و کامپیوتر و لپ تاپ از مجله اینترنتی هیلتن اقدام کنید. این رمان هم اکنون درحال تایپ بوده و تا آخرین پارت منتشر شده در سایت قرار داده شده است.
خلاصه و دانلود رمان تدریس عاشقانه
رمان تدریس عاشقانه یک رمان استاد دانشجویی هست که داستان دانشجوی شیطون و جذابی رو روایت میکنه که عاشق استادش
10 نکته کلیدی برای چیدمان بهتر منزل
 طراح های منزل از قانون خاصی پیروی نمی کنند و قانون های سختی وجود ندارد. ما باید خلاقیت، اکتشافات و تصورات را بالا ببریم. به گزارش نمناک نکاتی وجود دارد که ما را راهنمایی می کند که به نتیجه درستی برسیم.

توصیه هایی کاربردی برای چیدمان منزل
 1. وسایل اضافه را در اتاق استراحت قرار دهید :خانه را زیاد با وسایل شلوغ نکنید و فضا برای مانور قرار دهید. این خبر خوبی است برای افرادی که می خواهند از بودجه کم استفاده کن
محافظ تشک، اگرچه ممکن است به اندازه یک پتوی راحتی که توسط طراحان طراحی شده است، پر زرق و برق نباشد و یا به اندازه یک بالش دکمه دار اخ داشتنی و ناز ، بست خواب شما را آراسته نسازد، اما ابزاری است که برای سال های طولانی به شما خدمت می کند و تاثیر تشک شما را در سطح بالایی نگه می دارد.
چرا نگهبان تشک یکتا از ابزارها جانبی بایسته برای اریکه خواب شماست؟
زندگی تمیز یعنی حصول اطمینان از پیرامون خوابی عاری از هرگونه کنه، غبار، آلرژی زا ها و دیگر عناصر نا
در این مقاله که نقل قولی از وب سایت ویرگول است، مهم ترین توصیه های متخصصین در رابطه با درمان جوش صورت را برایتان شرح داده ایم. 

1. حداقل 4 هفته به درمان جوش بپردازید.

احتمالا هر بار که یک محصول ضد جوش جدید را پیدا می کنید بای اینکه از شر جوش های خود خلاص شوید به سراغ آن ها رفته و محصو جدید را مصرف می کنید. درست است که هر محصولی ادعا می کند که حوش صورت شما را خوب کرده و اثری از ان باقی نمی گذارد. اما مطمئنا تاثیر آن ظرف مدت چند روز و یک تا دو هفته ن
ته تغاری عزیزم،
یادمه وقتی که به دنیا اومدی، دغدغه اصلی ذهنی ام این بود که وقتی بزرگ بشی چه شکلی میشی. و در جایگاه دوم، اینکه کی بالاخره بزرگ میشی تا من بتونم باهات بازی کنم و دیگه محتاج اون دخترعموهای روانیمون برای همبازی شدن باهام نباشم.
تصور کردن یه ته تغاری بزرگ، وقتی که با پوست سرخ و سفید توی ملافه پیچیده شده بودی و نمیتونستی کاری بکنی به جز اینکه دست و پاهای کوچولوت رو توی هوا بگیری و تند تند تکونشون بدی، سخت بود. خیلی سخت!
کی فکرش رو میک
تعادل گزینه های رنگاتاق پسر با موضوع دایناسورتوری سعی کرده است کاری انجام دهد که بسیار جاه طلبانه با این فضا و در بعضی از سطوح کار کند ، در مورد دیگران. ایده یک اتاق خواب تخت خواب ، رویای هر دختر هنری است - و در مورد حداکثر استفاده از این فضای کف صحبت کنید! با این حال ، مقیاس این سیستم تختخوابی در این فضای کوچک بسیار بزرگ و پرتحرک است. پانل های پارچه / نام / دیواری سبک حتی برای من کمی وگاس است. من ترجیح می دهم ببینم برخی از کارهای خود این هنرمند جو
گردشگری خواب! یک تفریح ایده‌آل و جذاب برای افراد که استراحت کردن را به هر چیز دیگری ترجیح می‌دهند.

آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که استراحت و خواب را بهترین نوع تفریح می‌دانید؟ آیا شما هم به دلیل زندگی کارمندی همیشه  کسری خواب دارید؟ آیا شما هم آرزو می‌کنید کاش می‌شد هر چقد دلتان می‌خواهد  بخوابید؟ آیا شما هم عاشق خواب عمیق و بی‌دغدغه و راحت هستید؟ پس با مجله گردشگری دلتا همراه باشید. قصد داریم مکان‌هایی را به شما معرفی کنیم که ص
پاورپوینت آتل گیری

دانلود پاورپوینت آتل گیری
بررسی آتل گیری
پاورپوینت جامع و کامل آتل گیری
کاملترین پاورپوینت آتل گیری
پکیج پاورپوینت آتل گیری
مقاله آتل گیری
تحقیق آتل گیری

دسته بندی

پاورپوینت

فرمت فایل

ppt

همیشه مرداد و شهریور اوج برنامه های کاری هست و حجم زیاد پرونده ها برای بررسی میاد و باید تا جون دارم توی مدت زمان تعیین شده پرونده ها رو بررسی کنم و بفرستمشون  برن ..
حالا تو این وسط تماس گرفتن با متقاضی ها و قربون صدقه شون رفتن برای اصلاح نواقص پرونده شون و خوااااااااهش کردن که اگه دیر اصلاح کنید حذف میشید هم مواردی است که انجام میدم ... و در نهایت دو قورت و نیمه شون هم باقی هست ...
همکارم میگفت حوصله داری ؟؟؟ چرا اینقدر به ارباب رجوع رو میدی ؟
آیا از خستگی زیادتر زمان بیدار شدن نسبت به خستگی زمان به تخت خواب رفتن خسته شده اید؟ آیا داشتن خواب شب خوب برای شما جذاب تر از نصف رویاهای یادآوری شده می باشد؟
در صورتی که شما در هنگام خواب رفتن لحظه های سختی داشته باشید یا دیر وقت به خواب رفته باشید، علت این کار انجام دادن یا ندادن یک سری از کارها می باشد.
در اینجا هشت دلیل اصلی برای داشتن مشکلات خواب بیان شده است.
کار در طول شبقدم زدن همراه با سگ خود قبل از خواب یک کار خوبی می باشد، ولی ضربان ق
آیا از خستگی زیادتر زمان بیدار شدن نسبت به خستگی زمان به تخت خواب رفتن خسته شده اید؟ آیا داشتن خواب شب خوب برای شما جذاب تر از نصف رویاهای یادآوری شده می باشد؟
در صورتی که شما در هنگام خواب رفتن لحظه های سختی داشته باشید یا دیر وقت به خواب رفته باشید، علت این کار انجام دادن یا ندادن یک سری از کارها می باشد.
در اینجا هشت دلیل اصلی برای داشتن مشکلات خواب بیان شده است.
کار در طول شبقدم زدن همراه با سگ خود قبل از خواب یک کار خوبی می باشد، ولی ضربان ق
اصول اسباب کشی
اسباب کشی منزل یا محل
کار یکی از کارهای سختی است که برای هر شخصی حداقل یک بار در زندگی پیش می آید. در
این مقاله سعی می کنیم با آموزش اصول اسباب کشی
سختی این کار را
برایتان کم کنیم.
پیدا کردن اتوبار مناسب:
قبل از شروع به اقدام اسباب کشی ابتدا
یک اتوبار خوب برای اسباب کشی یتان انتخاب کنید.
خصوصیات یک اتوبار خوب را در مقاله قبلی برایتان توضیح داده ایم. هرگز خودتان به
تنهایی اقدام به اثاث کشی نکنید.
جابه جائی لوازم سنگین مانند یخچال،
در این روز های پایان تابستان بسیاری از ما به دلیل مسائل مختلف از رفتن به سفر جامانده ایم... ولی باید بگوییم که هنوز هم دیر نشده و می توانید با برنامه ریزی دقیق برنامه یک سفر عالی را ترتیب دهید. هنگام تصمیم گیری برای سفر موارد زیادی مانند کجا بریم؟ با چی بریم؟ با کی بریم؟ چی ببریم؟... به ذهنمان خطور می کند.
بعد از رسیدن به جواب همه اینها باید وسایل مورد نیاز را مشخص کنیم زیرا وسایل سفر با توجه به مقصدی که قرار است برویم تفاوت دارد بعنوان مثال نوع
گفته‌ بودن باید 1ونیم جمع شده باشیم دم قرآن بزرگه توی راه‌آهن. نماز رو هول‌هولکی خوندم و خودم رو رسوندم اونجا. مامان هم اومده بود اونجا که ببینیم هم‌ رو دم رفتن! یکی‌ از سال‌بالایی‌های مدرسه‌مون رو دیدم! آه. چه کسل‌کننده:| و بعد که داشتم با طهورا همین‌طور الکی حرف می‌زدم، یکی اومد ازم پرسید چی می‌خونی؟ و وقتی گفتم بیوتکنولوژی یه نفس عمیق کشید و گفت قیافه‌ت آشنا بود برام و رفت! رفتم دنبالش و گفتم خب از کجا می‌شناختین؟ گفت منم بیوتکم دیگ
نحوه چیدمان بعد از اسباب کشی

پس از اسباب کشی چیدمان اسباب های
خانه یکی از مهم ترین و سخت ترین مراحل اسباب کشی است. در مقالات قبلی مراحل بسته
بندی و حمل بار را برایتان توضیح داده ایم. در این مقاله راه های چیدمان بعد از اسباب کشی برایتان گردآوری کرده ایم.

خدمات شرکت باربری برای اسباب کشی

شرکت های متخصص و متعهد باربری خدمات
بسته بندی لوازم، حمل بار و چیدمان بار پس از اسباب کشی را برایتان انجام می دهند.
با کمک گرفتن از شرکت های باربری و خدمات شان
انواع سرویس خواب جدید
سرویس خواب جدید و مدرن را می توانید با طراحی های بسیار زیبا و دلچسب در بازار بیابید. صنعت مبلمان سازی تلفیقی از هنر و صنعت است. صنعتگران در این رشته سعی می کنند تا با ارائه انواع سرویس خواب جدید از یکدیگر پیشی بگیرند. به همین دلیل ممکن است وقتی به دنبال سرویس خواب جدید می گردید با انبوهی از اسامی متفاوت و عجیب و غریب مواجه شوید. انواع سرویس خواب جدید را می توان در طرح های بی نظیری یافت که  در آنها طراحان این جرات را به خود
چه در صورتیکه یک بچه داشته باشید و چه در صورتیکه ده تا بچه داشته باشید، زندگی خانوادگی تان می تواند مهیج باشد.
هر چند که برای منظم نگه داشتن خانه تان با یک سری چالش هایی مواجه خواهید بود، ولی از طریق تحلیل کردن شرایط موجود و داشتن تعهد و اراده لازم، می توانید وضعیت زندگیتان را منظم و مرتب کنید.بخش یک – مرتب کردن وسایل خانه تان۱٫ مرتب و پاکسازی کنید.
یک بار دیگر وسایل موجود را مرتب کنید و وسایل به درد نخور را دور بیاندازید.
محتکران کمی در دنیا و
قیمت تخت خواب یک نفره چوبی یا فلزی بستگی به متریال استفاده شده دارد. از نظر شما بهترین تخت های یک نفره کدام هستند؟  تخت یخواب یک نفره چوبی؟ تخت یخواب یک نفره فلزی؟ یا در مرحله اول تنها قیمت تخت های یک نفره برای شما مهم است؟ به هنگام خرید به چه نکاتی دقت می کنید؟ یا بعبارتی دیگر باید به چه نکاتی دقت کرد؟ آیا هنگام خرید تخت خواب راحت برای اتاق خودتان یا کودکتان نکات استاندارد را رعایت می کنید؟ در متن زیر داستان خرید یک تخت خواب توسط یکی از دو
شعر در مورد برف
برف
یکی از زیباترین نشانه های زمستان است.با باریدن برف شاهد شور و نشاط
هستیم و همه ما خاطرات خوبی از بارش برف داریم.در این مطلب از سایت پارسی زی سعی کرده ایم اشعار زیبا در مورد برف را برای شما تهیه نماییم.
اشعار زیبا در مورد برف
شعر در مورد برف
برف آمده شبانه
رو پشت‌بام خانه
برف آمده رو گل‌ها
رو حوض و باغچه‌ی ما
زمین سفید هوا سرد
ببین که برف چها کرد
رو جاده‌ها نشسته
رو مسجد و گلدسته
برف قاصد بهاره
زمستان‌ها می‌باره
سلام سلام
قیمت تخت خواب یک نفره چوبی یا فلزی بستگی به متریال استفاده شده دارد. از نظر شما بهترین تخت های یک نفره کدام هستند؟  تخت یخواب یک نفره چوبی؟ تخت یخواب یک نفره فلزی؟ یا در مرحله اول تنها قیمت تخت های یک نفره برای شما مهم است؟ به هنگام خرید به چه نکاتی دقت می کنید؟ یا بعبارتی دیگر باید به چه نکاتی دقت کرد؟ آیا هنگام خرید تخت خواب راحت برای اتاق خودتان یا کودکتان نکات استاندارد را رعایت می کنید؟ در متن زیر داستان خرید یک تخت خواب توسط یکی از دو
ستاره | سرویس آرایش و زیبایی - در فصل زمستان، پوست ممکن است دچار خشکی و خارش شود که این موضوع آزار دهنده خواهد بود. در این مقاله با روش‌های خانگی و نکاتی برای مراقبت از پوست در زمستان بیشتر آشنا خواهیم شد.

روش‌های خانگی برای مراقبت از پوست در زمستان
در ادامه ۵ دستورالعمل مختلف با مواد طبیعی را برای مراقبت از پوست در زمستان به شما معرفی می‌کنیم.

۱. ترکیب شیر و بادام
بادام سرشار از ترکیبات زیست فعالی است که تعادل رطوبت پوست را حفظ می‌کنند.
وب سایت های فروشگاهی یا فروشگاه اینترنتی بدون شک مقصد خریدهای ما در آینده هستند. افزایش تعداد سایت های فروشگاهی،
سبب شده است که مردم به جای خرید حضوری به خرید آنلاین روی آورده اند. در
این پست ما ۱۰ سایت برتر تجارت الکترونیک در جهان را فهرست نموده ایم.
بنابراین، اگر شما به دنبال کسب و کار تجارت الکترونیک خود هستید، می
توانید از برخی از وب سایت های پیشرو تجارت الکترونیک در جهان الهام بگیرید.
مردم به دنبال گزینه های راحت تر برای انجام خرید خو
راهنمای خرید سرویس خواب چوبی
قیمت سرویس خواب چوبی می تواند در انتخاب آن نقش تعیین کننده ای داشته باشد. خرید سرویس خواب چوبی امروزه جزء ملزومات واجب هر خانه ای می باشد که علاوه بر راحتی هنگام خواب، فضای اتاق را شیک و زیبا و دلنشین می کند. بعد از قیمت سرویس خواب چوبی هزینه‌های دیگری، مانند خرید تشک، پاف سرویس خواب، باکس‌های کناری سرویس خواب، لحاف یا ملافه، بالش‌ها و … نیز به هزینه ی کلی اضافه می شود. قیمت سرویس خواب به عوامل زیادی بستگی

سرویس خواب نوجوان
این روز ها همه ی فرزندان خانواده دارای اتاق ها و سرویس خواب جداگانه هستند، مخصوصا نوجوانان که قطع به یقین خواهان سرویس خواب نوجوان مجزا برای خود می باشند، که این مسئله کمی برای خانواده دشوار است تا هم در مورد هزینه و هم در مورد کیفیت کالا بهترین را انتخاب کنند. حالا اگر یکی از فرزندانتان نوجوان باشد مسئله سخت تر می شود، زیرا فرزندتان دیگر بزرگ شده و خود هم در انتخاب سرویس خواب نوجوان اتاق خود نظر می دهد و ممکن است فقط از ر
اروپا heatwave: چرا دما در قاره افزایش می یابد؟توسط مال Siret اخبار بی بی سی    28 ژوئن 2019    اشتراک گذاریمطالب مرتبط    اروپا حرارتیتصویر کپی رایت آلفاعنوان تصویر کشورهای در سراسر اروپا تحت حرارت گرم می شوندفرانسه در طول موج گرمایشی اروپا دمای هوا همیشه داغترین زمان خود را ثبت کرده است و موجب شده است دولتها هشدارهای بهداشتی را صادر کنند و مردم را به نگه داشتن خنک نگه دارند.چندین نفر در طول افزایش دمای زندگی خود را از دست داده اند. موج گرما نیز م
راهنمای خرید سرویس خواب چوبی
قیمت سرویس خواب چوبی می تواند در انتخاب آن نقش تعیین کننده ای داشته باشد. خرید سرویس خواب چوبی امروزه جزء ملزومات واجب هر خانه ای می باشد که علاوه بر راحتی هنگام خواب، فضای اتاق را شیک و زیبا و دلنشین می کند. بعد از قیمت سرویس خواب چوبی هزینه‌های دیگری، مانند خرید تشک، پاف سرویس خواب، باکس‌های کناری سرویس خواب، لحاف یا ملافه، بالش‌ها و … نیز به هزینه ی کلی اضافه می شود. قیمت سرویس خواب به عوامل زیادی بستگی
برای سفر باید چه وسایلی همراه ببریم؟

وقت جمع‌کردن وسایل مورد نیاز سفر که می‌شود، خیال می‌کنیم اگر تمام اتاق‌مان را با خودمان نبریم، این سفر، سفر نمی‌شود. هر طور شده آنها را در کیف و چمدان‌مان می‌چینیم، اما باز معمولا چیزهایی بیرون می‌مانند و به زبان بی‌زبانی می‌گویند: اگر ما را با خودت نبری، سفرت زهر می‌شود.
انتخاب وسایل مسافرت برای بعضی‌ها شبیه به یک دوراهی سخت است، اما بعضی‌ها هم از قبل چک لیست سفر را متناسب با نوع سفرشان نوشت
 فاکتورهای منفی در ترمیم زخم

در التیام زخم فاکتورهای متعددی نقش دارند و عوامل خارجی و
داخلی زیادی روند بهبود زخم را تغییر می دهند.

عوامل خارجی مربوط به بدن بیمار و محیط اطراف او می باشد بنابراین گام اول
در درمان زخم بررسی، شناخت و کنترل عوامل خارجی موثر بر بهبود زخم می باشد که از
طریق ارزیابی بیمار عملی می گردد.

با افزایش سن روند بهبود زخم و پاسخ های التهابی کند
شده وسیستم ایمنی بیمارتضعیف می گردد وبایستی مراقب بروز عفونت در زخم
بچه ها این پست چالشمون بود که به دلیل عجیبی پاک شد!!
حالا اشکال نداره در هر حال گذاشتیمش:)
پ ن: توافق شد که متن رو تایپ کنیم و ننویسیمش^-^

خب متنای خوشملمون*^*
متنا درهمن و ترتیب خاصی ندارن(چون اسمارو نمیگم نمیفهمیم کی به کی^~^ فک کردم اینجوری هیجان انگیز تره*~*)
خودتونو به چالش بکشین ببینین میتونین حدس بزنین کدوم متن برای کیه؟^~^

​​​​​​متن شماره 1*ملیکا*:
تو روزگارِ الان که هممون مثل کدو قلقله زن در حال چرخیدن دور خودمونیم تا بتونیم به یه لب
وارد
کوپه می‌شوم، مرد جوانی قبل از من آمده، شماره بلیط را دوباره نگاه می‌کنم؛‌ او
هم... و خب درست است.

می‌نشینم
سه مرد دیگر هم از راه می‌رسند؛ ظاهراً سایت علی‌بابا جغرافیا را فراموش کرده و
مثل ممالک مترقیه بلیط فروخته‌است. فکر می‌کنم بد نیست که خیلی متمدّنانه باب
گفتگو را باز کرده و نشان بدهیم که چقدر شریف و وسیع و بلندنظر هستیم؛ امّا حوصله
ندارم، مثل اسب گاری خسته‌ام؛‌ آنهم بابت کارهایی که برای هیچکدامشان سر هیچکس
نمیتوانم منت بگذار
ماساژ درمانی عبارتست از دست ورزی بر روی بافت های نرم بدن. این درمان به رهایی از استرس و فشار عضلانی و درد ناشی از صدما ت و سرعت بهبود ناراحتیهای حاد و مزمن کمک می کند. امروزه میلیونها نفر در سراسر جهان از این روش به عنوان یک روش مراقبت بهداشتی استفاده می کنند.

تاریخچه ماساژ درمانی چیست ؟
تاریخچه این درمان به حدود ۲۷۰۰ سال قبل از میلاد برمی گردد . در متن کتاب امپراطور زرد (کتاب مرجع طب داخلی چین) برای درمان فلج و تب و لرز به ورزش، ماساژ پوست و عض
آیا شما خریدار خشک کن جوانه زنی هستید؟ ما به شما نشان می دهیم که چگونه یک نیاز مناسب را برای نیازهای خود انتخاب کنید.نحوه انتخاب یک خشک کن لباس کوچک متوسط ​​بزرگاشلی ایرادیلاشلی ایرادیلهمه خشک کن های لباس با دمیدن هوا گرم از طریق لباس شما برای از بین بردن رطوبت کار می کنند ، اما انواع مختلفی از خشک کن ها وجود دارد که از فن آوری ها ، ویژگی ها و سطح های مختلف زیبایی استفاده می کنند.
در این صفحه:
چگونه تصمیم می گیرید کدام خشک کن مناسب شماست؟آیا ظ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها